Metalowa figurka-Stojak Zorro
dodaj do przechowalni
Opis
Oryginalny sposób na dekorację i przechowywanie ulubionego wina!
Metalowa figurka Zorro jako stojak na wino.
Praktycznie i niebanalnie dekoruje i przechowuje ulubioną butelkę.
Cechy modelu:
- Całość wykonana ze stali i pokryta lakierem bezbarwnym z dodatkiem miedzi.
- Polskie rękodzieło wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół.
- Doskonały pomysł na prezent na urodziny, 18, wieczór kawalerki lub panieński itp.
- Ciekawa ozdoba domu, biura lub miejsca pracy.
Tylko nasi doświadczeni ślusarze i spawacze są w stanie tworzyć skomplikowane modele samolotów, samochodów, motocykli i figurek z taką dokładnością. Wszystko to dzięki wieloletniemu doświadczeniu w metaloplastyce oraz skomplikowanemu procesowi wytwarzania.
Doskonały pomysł na nietuzinkowy prezent, jak również oryginalny element dekoracji wnętrza
Świetnie się sprawdzi zamiast nudnej torebki na wino.
Wymiary:
Wysokość 26cm
Średnica 14cm
Chcesz jeszcze bardziej spersonalizować swój prezent?
Wybierz ofertę grawerowania laserowego! wystarczy wpisać kilka słów lub załączyć plik graficzny wysokiej rozdzielczości (PDF lub JPG).
W przypadku tego modelu możemy wygrawerować tekst lub logotyp na podstawie w widocznym miejscu. Lub wygrawerować osobny element, który zostanie przyspawany na stałe. Wszystko schludnie i ze smakiem.
Jeśli będzie to dłuższa dedykacja, wykonamy większą podstawę która najlepiej wyeksponuje twoje słowa "od serca"
Możesz zdać się na nasze doświadczenie, wiele pozytywnych opinii potwierdzają że gwarantujemy pozytywne emocje obdarowanego.