Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Shoper Przesyłki Kurier) już od 150,00 zł.

Usługa grawerowania

Możliwość grawerunku metodą laserową dowolnego tekstu, loga lub symbolu.

Personalizacja podstawy Naszych wyrobów.

Przykładowe realizacje wykonane na płaskich elementach:

  

Wybrany przez Państwa tekst umieszczony na podstawie okrągłej najlepiej wygląda gdy jest wzdłuż krawędzi po łuku

Dostosujemy rozmiary podstawy aby dedykacja wyglądała czytelnie.

Zobacz FILM z Naszego warsztatu podczas tworzenia grawerunku figurki Akordeon!

Dla niektórych modeli nie posiadających podstawy możemy wykonać dedykację na osobnym elemencie! 

Istnieje możliwość grawerowania grafik przesłanych przez Państwa. Wymogiem jest przesłanie do Nas pliku w wysokiej rozdzielczości abyśmy mogli uzyskać jak najlepszy efekt grawerowania laserowego:

Jak skorzystać z opcji personalizacji? Nic prostszego! Wystarczy wykupić opcję grawerowania jako jedną z naszych ofert.

 

  • W przypadku grawerunku tekstu, należy wpisać tekst uwagach do zamówienia. Wszelkie wytyczne lub uwagi (tj nazwa czcionki lub umiejscowienie) mile widziane.
  • Jeśli mamy wygrawerować logotyp, rysunek lub zdjęcie. Prosimy przesłać maila na adres sklep@metaldesign24.pl z numerem zamówienia oraz wszelkimi wytycznymi do grawerunku tj. rozmieszczenie, umiejscowienie lub nazwa czcionki jeśli występuje dodatkowy tekst.

Masz uwagi do zamówienia? Podziel się z Nami wskazówkami podczas składania zamówienia a weźmiemy pod uwagę Twoje pomysły!

Jesteśmy nieustannie otwarci na poszerzanie Naszej oferty i szlifowaniu rzemiosła.

Zobacz jak powstaje grawerunek na "ekranie" modelu Dzieci przed TV

Sztuka precyzyjnego grawerowania w metalu – odkryj nasze możliwości

Grawerowanie w metalu to kombinacja precyzyjnej pracy i sztuki. W naszej ofercie znajdziesz potencjał, jaki skrywa metoda laserowa. Wykorzystując tę technologię, jesteśmy w stanie wykonać grawerunek dowolnego tekstu, loga lub symbolu na metalowych powierzchniach. Tworzymy nie tylko estetyczne i trwałe znaki, ale przede wszystkim personalizowane komunikaty, które pozwalają na wyrażenie siebie lub przekazanie ważnej informacji. Nasze umiejętności nie kończą się na samym grawerowaniu — wiedząc, jak różne mogą być życzenia naszych Klientów, oferujemy szeroki zakres możliwości, które pozwolą na realizację nawet najbardziej wymagających projektów.

Dzięki zastosowaniu metody laserowej grawerunek jest precyzyjny, trwały oraz gwarantuje doskonałą czytelność. Bez względu na to, czy planujesz grawerować swój tekst, logo czy wyjątkowy symbol — nasze grawerowanie w metalu spełni Twoje oczekiwania. Pragniemy dostarczyć Ci nie tylko produkt najwyższej jakości, ale także pewność, że każdy projekt zostanie zrealizowany z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy detal. Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, jak wiele możliwości stwarza grawerowanie w metalu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl