Metaldesign24 na Wrocławskim jarmarku

0

Niedziela bez handlu czyli dzień w którym każdy sklep powinien być zamknięty to dla jednych dzień wolny, który wykorzystujemy na spacery, spędzamy czas z rodziną lub po prostu robimy to co lubimy.

Dla właścicieli małych sklepów lub stoisk to czas by zaistnieć. Prawo nie zakazuje handlu gdy obsługuje Nas właściciel.

Arkady Wrocławskie wykorzystują tą szanse zapraszając najlepszych twórców dekoracji, biżuterii i innych ciekawych drobiazgów na Niedzielny jarmark arkadowy na swoje stoiska.

14 Października skorzystaliśmy z okazji i wystawiliśmy większość naszych dekoracji

Od 10 do 15 prezentowaliśmy najlepsze modele samochodów, samolotów jak również figurki sportowców, fachowców i najlepsze i najładniejsze stojaki na wino.

Klientów nie było wielu, choć wśród każdego odwiedzającego Arkady Wrocławskie Nasze dekoracje przykuwały uwagę. Rozmowy jakie przeprowadziliśmy były pełne uznania i zachwytu. Wszyscy pytali jak to jest zrobione, jakich metali używamy, gdzie to sprzedajemy... była to zdecydowanie pracowita niedziela. 

To właśnie odróżnia małe sklepiki z rękodziełem od dużych marketów z Chińskimi drobiazgami. My wiemy jak zachwycić ludzi, stworzyć coś oryginalnego właśnie dzięki takim rozmowie z ludźmi. Wymianie poglądów, konstruktywnej krytyce, dzieleniu pomysłów.

 

Wierzymy że następnym razem będzie Was więcej. Obserwujemy coraz większe zainteresowanie polskim rękodziełem i docenione jest Nasze zaangażowanie.

Za każde miłe słowo w tą niedzielę serdecznie dziękujemy i zapraszamy do śledzenia Naszego profilu na facebooku gdzie będziemy informować o kolejnych tego typy wydarzeniach.

Do zobaczenia!

Komentarze do wpisu (0)

Blog wpisy
Jak powstaje najlepsze polskie rękodzieło metalowe
Wiosenne inspiracje na dzień matki

Wiosna nieśmiało wkracza w naszą rzeczywistość. Po pracowitym początku roku wracamy z porcją nowości i wiosennych inspiracji na odświeżenie Waszego wnętrza.

Nadchodzący dzień matki motywuje nas do stworzenia kolejnych metalowych rękodzieł w bardziej kobiecym wydaniu. 

Jak zawsze najbardziej pasujące modele do nadchodzącej okazji znajdziecie kategorii NA SPECJALNE OKAZJE

Śledźcie nasze profile społecznościowe a z pewnością nie ominie Was żadna promocja, a dla uważnych obserwatorów i czytelników przygotowaliśmy super kody rabatowe

Zatem zapraszamy do lektury gdzie przedstawimy 5 wiosennych trendów i naszych pomysłów na prezenty na dzień matki i industrialnych gadżetów do domu i biura.

Reorganizacja, nowości i walentynki

Początek 2022 przynosi kilka kosmetycznych z pozoru zmian w naszym sklepie. Nieustannie ulepszamy działanie i dostępność naszych modelu i również sięgamy po nowych dostawców. Szalejące ceny spowodowane inflacją wprowadzają dozę niepewności w prowadzeniu działalności gospodarczej a na dodatek (lub dobicie) przyszedł "polski ład" czyli zmiany, zmiany, zmiany... właściwie miało być lepiej a jest jak jest.

Więcej tym artykule przeczytasz więcej na temat naszego spojrzenia na szanse i zagrożenia jakie stawia przed nami 2022 rok. Oraz dla cierpliwych którzy doczytają ten artykuł do końca kilka niespodzianek.

Blackfriday 2022

Blackfriday czyli tradycja rozpoczęcia sezonu zakupów przedświątecznych. W USA jest to piątek po Dniu Dziękczynienia.

Jak to jest u Nas w kraju? Jak w Polsce zmodyfikowaliśmy święto komercji?

Jak kupować by nie przepłacać na pozornych promocjach, zobacz jaki jest Nasz punkt widzenia i propozycja najtańszych zakupów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl