Metaldesign24 na Wrocławskim jarmarku

0

Niedziela bez handlu czyli dzień w którym każdy sklep powinien być zamknięty to dla jednych dzień wolny, który wykorzystujemy na spacery, spędzamy czas z rodziną lub po prostu robimy to co lubimy.

Dla właścicieli małych sklepów lub stoisk to czas by zaistnieć. Prawo nie zakazuje handlu gdy obsługuje Nas właściciel.

Arkady Wrocławskie wykorzystują tą szanse zapraszając najlepszych twórców dekoracji, biżuterii i innych ciekawych drobiazgów na Niedzielny jarmark arkadowy na swoje stoiska.

14 Października skorzystaliśmy z okazji i wystawiliśmy większość naszych dekoracji

Od 10 do 15 prezentowaliśmy najlepsze modele samochodów, samolotów jak również figurki sportowców, fachowców i najlepsze i najładniejsze stojaki na wino.

Klientów nie było wielu, choć wśród każdego odwiedzającego Arkady Wrocławskie Nasze dekoracje przykuwały uwagę. Rozmowy jakie przeprowadziliśmy były pełne uznania i zachwytu. Wszyscy pytali jak to jest zrobione, jakich metali używamy, gdzie to sprzedajemy... była to zdecydowanie pracowita niedziela. 

To właśnie odróżnia małe sklepiki z rękodziełem od dużych marketów z Chińskimi drobiazgami. My wiemy jak zachwycić ludzi, stworzyć coś oryginalnego właśnie dzięki takim rozmowie z ludźmi. Wymianie poglądów, konstruktywnej krytyce, dzieleniu pomysłów.

 

Wierzymy że następnym razem będzie Was więcej. Obserwujemy coraz większe zainteresowanie polskim rękodziełem i docenione jest Nasze zaangażowanie.

Za każde miłe słowo w tą niedzielę serdecznie dziękujemy i zapraszamy do śledzenia Naszego profilu na facebooku gdzie będziemy informować o kolejnych tego typy wydarzeniach.

Do zobaczenia!

Komentarze do wpisu (0)

Blog wpisy
Jak powstaje najlepsze polskie rękodzieło metalowe
Dzień kobiet w 2024 roku

Wyjątkowe prezenty na Dzień Kobiet: Odkryj metalowe figurki z MetalDesign24

Dzień Kobiet to wyjątkowa okazja, by okazać bliskim kobietom nasze uczucia i wdzięczność. Sklep MetalDesign24.pl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom, oferując niepowtarzalne metalowe figurki, które są idealnym wyrazem szacunku i uznania. Nasza kolekcja na Dzień Kobiet zawiera modele, które celebrują kobiecą siłę, pasje i profesje, sprawiając, że każdy prezent jest nie tylko piękny, ale i pełen znaczenia.

 

 

Walentynki 2024: dla kogo jest to Święto Zakochanych

Kiedy nadchodzi 14 lutego, miłość unosi się w powietrzu niczym delikatny zapach wiosennych kwiatów.

Walentynki, od wieków obchodzone jako święto zakochanych, dziś nabierają nowego wymiaru. Coraz częściej to nie tylko dzień wyznań i czekoladek, ale przede wszystkim moment, kiedy chcemy pokazać naszym partnerkom, jak bardzo są dla nas wyjątkowe.

A jak to robią Polacy? Statystyki z lat poprzednich rysują ciekawy obraz – od tradycyjnych róż, po bardziej wyszukane i trwałe symbole uczuć.

Zobacz więcej!

Dzień babci i dziadka

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe święto, które jest okazją do wyrażenia swojej miłości i wdzięczności.

W tym dniu chcemy pokazać naszym kochanym babciom i dziadkom, jak bardzo ich kochamy i doceniamy ich trud.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl