Stojaki na CD to propozycja dla osób szukających miejsca na swoją kolekcję płyt CD.

Dzięki tym ekspozytorom na ulubioną muzykę wyróżnisz się z tłumu i zachowasz porządek w swoich kolekcjach.

Oczywiście każdy z tych stojaków połączony jest z elementem dekoracyjnym. W pracy codziennej najbardziej inspiruje nas rock. Dlatego motywem przewodnim tej kategorii są legendy ciężkiego brzmienia. Te niezwykłe i wyjątkowe rękodzieła stanowią uzupełnienie Twojego industrialnego wnętrza.

Możemy wykonać dowolne połączenie prezentowanej koncepcji stojaka na CD z naszymi figurkami z kategorii MUZYKA. Pomyśl tylko. Jak wyjątkowo będzie wyglądać Twoja ulubiona kolekcja z gatunku muzyki poważnej, w towarzystwie dyrygenta czy skrzypka. Nareszcie z daleka będziesz wiedział, w jakim klimacie jest dany zestaw płyt CD.

Tworzymy rękodzieło z pasją. Również do instrumentów. Dlatego tak wyjątkowym prezentem, będzie stojak wręczony z okazji urodziny dla muzyka. Każdy meloman doceni ten ekspozytor na Płyty CD w zestawieniu z ulubionym instrumentem.

Płyty kompaktowe być może przechodzą do historii. Uważamy, że jednocześnie nabierają wartości i powinny być traktowane z należytym szacunkiem dla wykonawcy. Tak jak niegdyś płyty gramofonowe były bezużyteczne, a dziś nabrały kolekcjonerskiego charakteru.

Pomyśl tylko jak cudownym prezentem będzie dyskografia ulubionego muzyka ułożona na tak oryginalnie wykonanym stojaku na CD. Zobacz również ofertę personalizacji. Możemy precyzyjnie nanieść dowolny tekst lub logo na podstawę eksozytora. Tylko nasze dekoracje metalowe stanowią wyjątkowy prezent dla muzyka i nie tylko.

 

Metalowa figurka Stojak na CD Paul McCartney. Praktyczny prezent Metalowa figurka Stojak na CD Paul McCartney. Praktyczny prezent
Cena:

300,00 zł

zawiera 23,00% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 243,90 zł

szt.
zobacz więcej
Metalowa figurka Stojak na CD Jimi Hendrix. Praktyczny prezent Metalowa figurka Stojak na CD Jimi Hendrix. Praktyczny prezent
Cena:

300,00 zł

zawiera 23,00% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 243,90 zł

szt.
zobacz więcej

Nasze połączenie metaloplastyki w oparciu o stal i miedź w estetycznych kreacjach to bez wątpienia propozycje dla muzyków i kolekcjonerów. Każdy fan muzyki doceni wręczony ekspozytor na płyty CD wraz z płytą ulubionego zespołu lub nagrania z koncertu. Gwarantujemy zachwyt obdarowanego, gdy nasz stojak wręczony będzie z okazji urodzin, ważnej rocznicy, prezent ślubny itp.

Jeśli więc Twój kolega lub koleżanka pasjonuje się muzyką z płyt CD to bez wątpienia będą to trafione pomysły na prezenty. Kreatywność w tworzeniu tych modelu nie zna granic. Jesteśmy pewni że te (małe) dzieła sztuki stanowią idealne uzupełnienie industrialnego stylu i praktyczności stojaka na ulubione nagrania. Od lat nasze wyroby docenione są w całej Europie i od kilku lat zyskują fanów w naszym kraju. Potwierdzają to setki zadowolonych klientów, według wielu z nich metalowe figurki jeszcze lepiej prezentują się na żywo. Jednak nie wierz nam na słowo.

Zamów wyjątkowe rękodzieło już dziś i przekonaj się sam!

Nie znalazłeś interesującego modelu?

Napisz do Nas a być może wykonamy na specjalne zamówienie stojak na CD w połączeniu z dowolną figurką.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i wyceniamy je w oparci o czas poświęcony na pracę z tak trudnym metalem jakim jest stal.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl