Black friday- Czarny piątek wyprzedaży!

0
Black friday- Czarny piątek wyprzedaży!

Black Friday czyli Czarny Piątek to dzień największych wyprzedaży w roku.

Odbywają się one przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych (a oprócz tego też np. w Kanadzie czy Wielkiej Brytanii) cyklicznie co roku, na ogół w ostatni piątek listopada, następnego dnia po słynnym Święcie Dziękczynienia. 

Wyprzedaże z okazji Black Friday uznawane są za największe wyprzedaże pojawiające się w sklepach czyli największe obniżki cen. W Polsce ten dzień, choć nie jest jeszcze tak popularny jak w krajach Ameryki Północnej, z każdym rokiem staje coraz bardziej znany. Wśród polskich konsumentów określany jest jako Black Friday Polska, ale i również po prostu jako Czarny Piątek.

Tak jak w poprzednim roku, przygotujemy specjalną promocję na wybrane modele sięgającą 20%.

To jedyna okazja w roku aby sprawdzić sobie i innym prezent w postaci oryginalnego metalowego rękodzieła stworzonego całkowicie w Polsce przez Polskich rzemieślników. 

Więcej na temat cech wyjątkowych metalowych figurek pisaliśmy w poprzednich artykułach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą!

Może to już czas pomyśleć o świątecznych prezentach?

Chcesz uniknąć przedświątecznej gorączki zakupowej?

Sprawdź kilka Naszych patentów na wybór doskonałego prezentu!

udanych zakupów 

Komentarze do wpisu (0)

Blog wpisy
Jak powstaje najlepsze polskie rękodzieło metalowe
Jesienne inspiracje: Dzień chłopaka i dzień nauczyciela

Jak co roku przychodzi jesień. Dni są coraz krótsze. Robi się coraz zimniej.

Jeśli i Wam doskwiera nuda zobaczcie co ciekawego przygotowaliśmy na nadchodzące okazje do wręczenia oryginalnego prezentu.

30 września dzień chłopaka a już za pasem dzień nauczyciela 14 października.

Sprawdź co przygotowaliśmy na najbliższe okazję i jak sprawić radość wręczając jedno z naszych rękodzieł.

Najlepsze prezenty ślubne i pamiątki z wakacji

Dni są coraz krótsze, temperatura spada- to znak że mijają wakacje. Nic jednak straconego! W Naszej ofercie znajdziesz wiele pamiątek z udanego wyjazdu a także figurek przedstawiających Twoją ulubioną wakacyjną aktywność: Surfing, Jazda na rowerze, Bieganie i wiele innych sytuacji życiowych podkreślających Twoją pasję.

Ku końcowi zbliża się również sezon ślubny. Czy jednak na pewno? Przez wiele miesięcy obostrzeń wiele wesel musiało być przełożonych. Co za tym idzie pary decydują się na ślub w tygodniu oraz w miesiącach pozornie nienadających się na tego typu wydarzenie. Pragnącym ze smakiem udekorować uroczystość weselną w industrialnym stylu lub w minimalistycznym skandynawskim wydaniu wychodzimy naprzeciw! Sprawdź co przygotowaliśmy, czytaj dalej.

3 edycja kraków green film festival, Seidorf Triathlon i wiele więcej...

W ostatnim czasie mieliśmy pełne ręce roboty, ostatnie kilka tygodni to kolejne wyzwanie stworzenia dekoracji na Kraków green film festival oraz na lokalną imprezę sportową Seidorf Triathlon.

Przeprowadziliśmy kilka modyfikacji w procesie zamawiania dekoracji z grawerunkami, teraz jeszcze bardziej można personalizować zamówienia.

Więcej w kolejnej części artykułu...

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl