Blog wpisy
Jak powstaje najlepsze polskie rękodzieło metalowe
10 rad jak wybrać idealny prezent na nadchodzącą okazję

10 rad jak wybrać idealny prezent na nadchodzącą okazję

Poniższe porady, które przez wiele lat zgromadziliśmy to zbiór doświadczeń, historii z życia wziętych, które 

 (mamy nadzieję), w jakimś stopniu pomogą Wam w wyborze prezentów.

Zacznijmy od tego w czym tkwi największy problem? 

Metaldesign24 na Wrocławskim jarmarku 0
Metaldesign24 na Wrocławskim jarmarku

Niedziela bez handlu czyli dzień w którym każdy sklep powinien być zamknięty to dla jednych dzień wolny, który wykorzystujemy na spacery, spędzamy czas z rodziną lub po prostu robimy to co lubimy.

Dla właścicieli małych sklepów lub stoisk to czas by zaistnieć. Prawo nie zakazuje handlu gdy obsługuje Nas właściciel.

Arkady Wrocławskie wykorzystują tą szanse zapraszając najlepszych twórców dekoracji, biżuterii i innych ciekawych drobiazgów na Niedzielny jarmark arkadowy na swoje stoiska.

14 Października skorzystaliśmy z okazji i wystawiliśmy większość naszych dekoracji

Od 10 do 15 prezentowaliśmy najlepsze modele samochodów, samolotów jak również figurki sportowców, fachowców i najlepsze i najładniejsze stojaki na wino.

Klientów nie było wielu, choć wśród każdego odwiedzającego Arkady Wrocławskie Nasze dekoracje przykuwały uwagę. Rozmowy jakie przeprowadziliśmy były pełne uznania i zachwytu. Wszyscy pytali jak to jest zrobione, jakich metali używamy, gdzie to sprzedajemy... była to zdecydowanie pracowita niedziela. 

To właśnie odróżnia małe sklepiki z rękodziełem od dużych marketów z Chińskimi drobiazgami. My wiemy jak zachwycić ludzi, stworzyć coś oryginalnego właśnie dzięki takim rozmowie z ludźmi. Wymianie poglądów, konstruktywnej krytyce, dzieleniu pomysłów.

 

Wierzymy że następnym razem będzie Was więcej. Obserwujemy coraz większe zainteresowanie polskim rękodziełem i docenione jest Nasze zaangażowanie.

Za każde miłe słowo w tą niedzielę serdecznie dziękujemy i zapraszamy do śledzenia Naszego profilu na facebooku gdzie będziemy informować o kolejnych tego typy wydarzeniach.

Do zobaczenia!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl